Zpět na web

  • načítám...

20200127_181839.jpg

Ahoj holky, syn (3,5 roku) se v sobotu takhle vysypal. Měla jsem podezření, že to má z pitíčka, vyžahnul v sobutu skoro tři. Začalo mu to na zadečku a na stehnech, teď to má rozlezlý na pažích, nohách, prstech, má i na uších pupínky, trochu kolem pousinky. Na chodidle. Bříško a záda moc vysypaný nemá. Dneska jsem volala pediatrovi a když se mu to během dneška nezlepší, tak zítra pojedu na prohlídku. Ale stejně se ptám tady, jinak asi nebudu klidně spát, jestli to je "jen" kopřivka. Pokud máte někdo zkušenost, za jak dlouho to zmizí? Teplotu nemá, teplotu měl zvýšeno v pátek, v sobotu se trochu zpotil, ale horečky neměl. Ještě si bral nově koupený tepláky z Lidlu, ale to by se nevysypal i na rukou :nevim: Prášek na praní jsem neměnila. Dávám mu 3x10 kapek Fenistilu od včera, dneska celý den. Nemám pocit, že by se mu to zhoršilo, oproti včerejšku, ale ani to není lepší :( Jinak není unavený. Jen trochu pokašlává. Na bolest v krku si nestěžuje, na patře pupínky, co jsem zahlídla, nemá.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 27.01.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...