20200206_152258.jpg
Dobre odpoledne. Otazka je jasna - ja sama nejsem uplne kreativni esteticky typ a zajimaly by me nazory zkusenejsich oci, co s vlasy. Pribeh: pred rokem ostrihano (hodne) na dvakrat odbarveno do platiny. Ot de diby odrusta, obcas prebarveno nejakym "smyvatelnym" pokusem doma. A co bych chtela:zachovat si to uz odrostle ve sve prirozene barve (a nechat dale odrustat a za par let se propracivat jen ke svym vlasum). Zariven ale tohle nevzhledne strakate cosi nejak zestetictit, aby to odrustani nevypadalk tak blbe. Uz nestrihat, max konecicky. Chci se objednat ke kadernici, ale vubec nevim, jaky pozadavek vznest... myslite, ze kdyz ty konce znova odbarvim a pak se to nejak "vystinuje" do moji prirozene barvy, ze to uz d Obarvovane vlasy prezijou a neupadnou! Varianta to naopak ztmatit me taky napadlo, ale vyrazne lepe se citim a sama sobe libim se svetlejsimy vlasy... napady, rady?
- Autor: sakota
- Vloženo: 06.02.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána