Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20200207_171902.jpg

"@ametyst":https://www.emimino.cz/profil/ametyst/ ahojky, ještě posílám ty šaty :) nechávám si je ušít v Brně za 3tis. No a jestli padnou.. Něčím buď a nebo :D ale u nás by půjčení takových šatů stalo tak 8tis. a pro nás jsou to peníze k dobru ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...