Zpět na web

  • načítám...

s1.jpg

ANO! jsou luxusní, i TY jsi v nich Luxusní :srdce: tak nepochybuj, buď to cítíš, nebo Ne.. za mne ANO.. v čem je problém? ujistit se?? je to vážně dokonalé a tuhle klasiku Miluji a přeji vše Nej :srdce: :kytka: :andel:.. každá můžeme být Princezna ;) :kytka: :andel: *Příspěvek upraven 10.02.20 v 20:41*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...