s1.jpg
ANO! jsou luxusní, i TY jsi v nich Luxusní :srdce: tak nepochybuj, buď to cítíš, nebo Ne.. za mne ANO.. v čem je problém? ujistit se?? je to vážně dokonalé a tuhle klasiku Miluji a přeji vše Nej :srdce: :kytka: :andel:.. každá můžeme být Princezna ;) :kytka: :andel: *Příspěvek upraven 10.02.20 v 20:41*
- Autor: Lucy75
- Vloženo: 10.02.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána