IMG-e3c888520f86df36388feca310a46ef4-V.jpg
Ahoj holky tak mi už to máme za sebou 25.2.2020 ve 21,45 se nám nakonec narodil syn Ondrasek... :) porod my museli vyvolat pac sem byla GPS pozitivní... Ale stalo to zato.. Kontrakce to nakonec byli.. :heart_eyes: :blush: malej vážil 2860g a měří 48cm.. :hearts:️:heart_eyes:
- Autor: Janu17
- Vloženo: 26.02.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána