Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200305_094109.jpg

"@ninanina25":https://www.emimino.cz/profil/ninanina25/ tak samozřejmě. My to dali taky proto že je to první pokus a nechtěli jsme si říci že jsme pro to neudělali maximum. Ale taky chápu že když to někomu nevyšlo X krát že už za to neplatí protože si myslí že to nefunguje. Každý k tomu má svoje. Takto dopadly naše testy 1.3 6 den po ET a dnes 10 den po ET

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...