158391077323840443292.jpg
"@Megden":https://www.emimino.cz/profil/megden/ prsty mám oteklé tak, že je pomalu neohnu a bolí jak čert.. Nohy fotit nebudu, vůbec mi nejsou vidět kotníky, a to většinu casu se snažím mít nohy zvedlé, ale večer je to fakt mazec.. :roll: :zed: a o obličej i raději ani nemluvím.. ;)
- Autor: pantomima
- Vloženo: 11.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána