Zpět na web

  • načítám...

resp.JPG

[citace] **"@Litta":https://www.emimino.cz/profil/litta/** píše: Proč by si přes respirátor brala roušku? Ani ty brýle nejsou vidět. Respirátor a štít vypadají takhle: [/citace] Zeptej se jí. :mrgreen: Tady to máš vidět líp

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...