resp.JPG
[citace] **"@Litta":https://www.emimino.cz/profil/litta/** píše: Proč by si přes respirátor brala roušku? Ani ty brýle nejsou vidět. Respirátor a štít vypadají takhle: [/citace] Zeptej se jí. :mrgreen: Tady to máš vidět líp
- Autor: Bábrdl
- Vloženo: 14.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána