IMG_20200315_063435.jpg
Ahoj, všechny zdravím. Já očekávám MS v úterý. Od minulého víkendu nevolnosti, tak jsem včera zkusila test. Dnes ráno další. Teď počkám nejspíš pár dní a pak ještě zkusím. Snad to bude sílit. Všem držím palce ať se zadari :palec:
- Autor: Kamila D
- Vloženo: 15.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána