Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200315_063435.jpg

Ahoj, všechny zdravím. Já očekávám MS v úterý. Od minulého víkendu nevolnosti, tak jsem včera zkusila test. Dnes ráno další. Teď počkám nejspíš pár dní a pak ještě zkusím. Snad to bude sílit. Všem držím palce ať se zadari :palec:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...