IMG_20200319_102043.jpg
Tak já dnes byla propuštěna z Repromedy. Miminko je v pořádku, srdíčko bušilo jako zvon, i je prďolka trošku napřed...a budeme mít páreček. K synovi přibude holčička :srdce:
- Autor: missy-m
- Vloženo: 19.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána