Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200319_102043.jpg

Tak já dnes byla propuštěna z Repromedy. Miminko je v pořádku, srdíčko bušilo jako zvon, i je prďolka trošku napřed...a budeme mít páreček. K synovi přibude holčička :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...