Zpět na web

  • načítám...

22A1C0BE-9533-4F4F-A12D-8C6F1CD9E816.jpeg

Ahojky holky po kolika hodinách jste dávali mlíčko v necelých 4 měsících? Vypije mi dcera každé tři hodiny 180ml mléka. Jestli to není moc. Díky ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...