22A1C0BE-9533-4F4F-A12D-8C6F1CD9E816.jpeg
Ahojky holky po kolika hodinách jste dávali mlíčko v necelých 4 měsících? Vypije mi dcera každé tři hodiny 180ml mléka. Jestli to není moc. Díky ;)
- Autor: Karolbassetto
- Vloženo: 28.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána