Negative Image_9fd431b7-c5ff-4213-9dbd-0cdc57428c7d.jpg
Ahoj, co myslíte je něco vidět na testu a má to nějakou šanci? Dnes mám termín ms, nepřišla. Bolest břicha jako při ms a ráno mi bylo nevolno. Je tam duch a není to na první den slabá čárka?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 03.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána