Zpět na web

  • načítám...

IMG-20200407-WA0036.jpg

Ahoj všem, predstavuji Vam naši malou hvezdicku Julinku. Narodila se 7.4. v 16h přesně :star: :revolving_hearts:.. má krásných 3250g a 49cm. Snad si mě ještě pamatujete mela jsem termín 27.3:rofl: Porod byl masakr..měla jsem krizove bolesti.. začaly mi kontrakce 6.4 v pul druhé odpoledne po balonku po 6 min to cele trvalo do 8 rano kdy mi dali tabletku kdyz to bylo porad stejne.. v pul 11 me presunuly na sál.. dali se antibiotika, klystýr a pichli vodu ( byla zelená).. a to už prostě po tolika hodinách bolesti do zad jsem nevydržela a dala si epidural.. pomohl ale opravdu velmi malinko.. byla jsem trosku urvana mam velmi pronikavy hlas a když zarvu slyší me až bůh vi kde:person_facepalming: :rofl: takze me měli asi radi:rofl:no a pak už se to rozjelo zacala jsem pocitovat tlaceni tak PA ze jdeme na to ale já nejak nedokázala tlacit a dychat no párkrat se to povedlo a ale po asi 7 zatlačení sla pro DR ze uz tomu musime pomoct tak tam byli ještě další 4 zatlačení už napul s hlavickou venku.. nakonec malinky nastih musel byt ale bohuzel mam hodne vnitřních stehu tam pry neco uplne prasklo ale tak to se neda nic delat no.. je to dost nepříjemný ale čas to zahojí :smirk: S pritelem nám to krásné vyslo. Kdyz jsem zacala pociťovat tlačení napsala jsem jen pojď!:rofl: A kdyz jsem Julinku porodila akorat tukal za dvermi a videli jsme ji spolu (kvůli zelené vodě ji museli udělat rychle všechno).. moc jsme si to uzily byli tam asi hodku :innocent:.. sítí bylo taky dost nepříjemný ale to diky tomu ze jsem byla pry úplně uvnitř jako vybuchlá bomba :person_facepalming: no napsala jsem Vam můj příběh jak jsem zjistila. Porod byl opradu pro mě naprosto šílený ale pak ten pocit štěstí je neuvěřitelny a láska tu bolest odvrátí :hearts:️ Je to poklad :two_hearts: :star:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...