Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200412_010226-01.jpeg

Ahoj holky tak jak jste na tom, co miminka?? Všechno v pořádku?? :kytka: já dnes začala 22 tt a začínám mít šílený bolesti zad :( tak jsem si objednala tehotensky polštář a kamarádka mi doveze balón, tak snad to aspoň trochu pomůže :pray: i když se modlím ať holky donosim co nejdyl tak už se těším až budou venku :heart:️:heart:️ konečně už začínají o sobě dávat víc vědět i přes den a ne jen večer :relaxed:️ 22.4 jdu na kontrolu tak už se těším že je zase uvidím a budu zase klidnější :pray:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...