49CA379A-8374-432E-849A-9E7D2E115616.png
Ahoj holky, já se jen ujišťuji, aby se mi to zbytečně nevrátilo. Žádám si o navýšení RP a v kolonce na mě vyskočil i březen, tak mě to zmátlo. Ale když chci, aby mi v květnu přišlo víc, mám zaškrtnout duben že? :D Omlouvám se za stupidní dotaz, ale ten březen mě prostě zmátl
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 19.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána