Zpět na web

  • načítám...

20200418_105736.jpg

Ahoj holky. Po delší době jsem zase mája čas a zavítala sem. Koukám, že všechny řešíte nějaké problémy :roll: chudák Milánek, snad to fakt brzy přejde. 7 nad je vše celkem v pohodě, malý už má první dva zuby a docela to snáší dobře, jen já snáším špatně, že začal vstávat kolem 6 ráno :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...