20200418_105736.jpg
Ahoj holky. Po delší době jsem zase mája čas a zavítala sem. Koukám, že všechny řešíte nějaké problémy :roll: chudák Milánek, snad to fakt brzy přejde. 7 nad je vše celkem v pohodě, malý už má první dva zuby a docela to snáší dobře, jen já snáším špatně, že začal vstávat kolem 6 ráno :lol:
- Autor: kocourek88
- Vloženo: 25.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána