IMG_20200427_074858.jpg
Zdravím, chci vás trošku namotivovat, protože vím, co to je, když pořád ne a ne najít ty vytoužené dvě čárky. Po třech letech konečně první pozitivní test. Zadarilo se po ET. Inseminace 3x bez uspechu. Oba jsme zdraví, žádný problém nenašli a přesto se nedařilo. No teď už to vypadá o dost lépe. ET 16.4., vkládali mi 5ti denní oplodněné vajíčko. První test 25.4. a druhý 27.4., obojí ráno, čárka sílí. Sice ještě není zdaleka vyhráno, ale už i tohle je pro nás úspěch:slight_smile: Pícham Agolutin a užívám listovku a Estrofem.
- Autor: Rachel_cz
- Vloženo: 27.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána