Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200423_092749.jpg

"@Megden":https://www.emimino.cz/profil/megden/ tak mi budeme mít v pondělí 6 týdnů to jdeme i na kyčle s kojením je problém ještě k prsu davam ale dávám i Sunar ještě chci zkusit bylinky co mi byli doporučeny a pokud to nezabere tak zůstaneme jen na umělém u nás je to trošku malá vzteklina ale tak ujde to přes den moc nespí v noci to jde míry zatím nevím do poradny jdeme ve čtvrtek tak pak napíšu

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...