Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200501_103507.jpg

"@Payus":https://www.emimino.cz/profil/payus/ no prorizlej jeste neni, jen je tam boule :roll: tak snad to uz nebude dlouho trvat. Tak nektery deti maji zoubky driv, ale taky je pravda ze ae to tam v te dasnicce muze chystat i dyl... Ja taky doufam, ze si zvykne. Hlavne teda az vyrazime do mesta a pochopi jak bajecnej ma rozhled oproti kocaru :mrgreen: jj, ponožky mame, ty nosime normalne silnejsi kdyz nekam jdeme. Ale pokud ji to bude vyhovovat, tak na podzim vse poridime ;) a slintaku mame snad dvacet :mrgreen: Saška totiz nejdriv ublinkavala a ted slinta jak bernardyn. Takze tech mame zasobu a rozhodne se bez minimalne peti cistych nepoustime z domu :mrgreen: jinak velikost jsem vybrala od 8 kg, myslim baby plus. U nozicek je to jeste o fous vetsi, ale to jde poresit satkem nebo masli ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...