92212BDE-0E61-4130-92F0-0AC88CBBDDD1.jpeg
Ahoj, včera odpoledne jsem dělala tt, čárka velmi slabá, ale vidět byla, viz foto, dnes odpoledne jsem dělala druhy a tam nic. Bolest v prsou mám, ms vynechává, nechráněný pohlavní styk v období ovulace byl. Co myslíte? :think:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 07.05.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána