Zpět na web

  • načítám...

0644B922-114E-434F-8AE5-4E09CF8D67F3.jpeg

Ahoj holky, mám taky dotaz ohledně testu. Minulý rok jsme měla prázdný váček a pak revize rok před tím zamlkla dvojčata v 9tt no a teď to vypadalo nadějne ovu byla až kolem 19/4 podle testu m/s nedorazila jak měla 30/4 ten den test jeste vysloveně duch který do úterý krasne sílil, ale v úterý to vypadalo ze dorazila m/s spineni tlak nejprve hnědý místy růžoví pak zase takové drobky, jenomže to se postupně uklidnilo a dnes už nic. Doktor mi řekl ze to jeste nemám řešit, ale od toho úterý test nesílí a já se pro změnu bojím mimodelozniho :zed:. Příkladem foto třeba mate někdo podobnou zkušenost.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Anonymní
8.5.20 18:58

Měla bych dotaz, otěhotněla jste některá hned po vysazeni HA? Já vysadila před měsícem a za ten měsíc jsme se snažili a teď jsem měla na testu ducha, ale nevšimla jsem si ho hned na první pohled, ale pak na světle byl vidět, ale všimla jsem si toho až za nějakou dobu.. a příznaky se mi zda, ze mám, ale nevím, bolí mě prsa, mám žaludek jako na vodě, chvíli sucho v píše, chvíli pusa plna slin, únava, zároveň nespavost…

  • Upravit