IMG-20200509-WA0004.jpg
"@Jitule K":https://www.emimino.cz/profil/jitule-k/ ja ho nikam netlacim, na vsechno si prichazi pomalu sam..tohle dela asi 3 dny. Pred 14 dny nexhtel ani moct past..a ted..no borec. Me kamoska posle mrte fotek co dava pryc a ja nahazim palce co chci a to si vezmu, od cizich nekupuju. Nikdy neberu co bych nechtela nebo co by nebylo top stav, zase si rikam ze na klukovi setrit nepotrebuju, to vzdy radsi usetrim na sobe nez na detech.
- Autor: Payus
- Vloženo: 11.05.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána