IMG_20200520_133837.jpg
Holky tak u nas od rana taky slzave udoli :roll: dnes ti pidilidi nejak nemaji svuj den. Dopoledne jsem ji uspala v kocarku na zahrade, jinak to neslo. Jen obed a nasledny cajik ji potesil. Vcera dostala flasku a dnes uz pije sama :mrgreen: po obede byla chvili dobra a pak zase plac. A chtela na prso, tak si trochu cucla mlíka a ted tu vytuhla. Tak se zkusim vymotat z tech jejich rucicek a pujdu uklidit po obede. Mam to v kuchyni jak po vybuchu :roll: "@Jitule K":https://www.emimino.cz/profil/jitule-k/ mlecna kase uz obsahuje UM, takze se micha s vodou. Nemlecna kase UM neobsahuje, takze se dela bud v MM nebo UM ;)
- Autor: Coccinella 13
- Vloženo: 20.05.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána