Screenshot_20200522-151816.png
"@MiliKuu":https://www.emimino.cz/profil/milikuu/ ofotila jsem ti ten prispevek te maminky. Zkusila bych na tvem miste tomu doktorovi poslat email a zeptat se ho na to. Treba by jste museli na tu diagnostickou hospitalizaci, ale treba by na neco prisli :nevim:
- Autor: Coccinella 13
- Vloženo: 22.05.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána