IMG_20200522_164403.jpg
"@Jitule K":https://www.emimino.cz/profil/jitule-k/ jj, ja mam obe deti space. Saška chtela dnes vylezt v 8.14 a ted tu se mnou "snida" a Pavlik jeste spokojene oddychuje do perin :mrgreen: "@Jitule K":https://www.emimino.cz/profil/jitule-k/ "@MiliKuu":https://www.emimino.cz/profil/milikuu/ u nas teda batat uplne krasa, Saška si strasne mlaskala :mrgreen: ji zase neoslovila cuketa. Ale priste ji zkusim dat s bramborem. Jeste te zelene krasce dame sanci (ja je totiz zboznuju :mrgreen: ) "@MiliKuu":https://www.emimino.cz/profil/milikuu/ jj, vzdyt se to vari hodne dlouho ;) no byl by to gol, kdybychom se tam potkaly, co? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neboj, brecet budes uz celej život :mrgreen: "@Ba-stet":https://www.emimino.cz/profil/ba-stet/ dyne samotna u nas nic moc, v kombinaci s bramborama podstatne lepsi ;) ja mam recept na batatovy satecky, uz se na ne chystam asi tyden :lol: nakonec jsem vcera udelala spaldovy kolac :mrgreen:
- Autor: Coccinella 13
- Vloženo: 23.05.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána