Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200526_182730.jpg

Holky, prosím o radu... Už jsem ze svého těla opravdu zoufalá:person_facepalming: mám doma 3 letého chlapečka a přejeme si další, ale... Abych se dostala k věci, ms přišla o den později trvala asi 3 dny poté 2 dny špinění, bolí mě bedra, únava, občas píchnutí v podbřišku. Přiložím foto testů z dnešního rána, jsou to ty dva první a poté z odpoledne, a tam nic. Oba nejsou stejné značky. Chci jen vědět, to dá tam něco vidíte nebo jsou z toho už pitomá a moc děkuji za rady :blush: jste tady všechny skvělé. Jinak omlouvám se za kvalitu fota, více to vidět nejde leda naživo.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...