Zpět na web

  • načítám...

IMG-20200531-WA0002.jpg

"@Lamicka2016":https://www.emimino.cz/profil/lamicka2016/ waaau to leti, za mzik budes v pulce :srdce: super ze ti je dobre, opatrujte se :hug: "@Ba-stet":https://www.emimino.cz/profil/ba-stet/ docitam tak nejak ob radek, je toho moc takze se priznavam flakam to :mrgreen:, ALE ctyrmesicku jsem cetla...doktorka docela husta teda na muj vkus jestli jsi to predni ustala bez nervovyho soku a potoku slz tak gratuluju..ja bych se sesypala a pak ji ukazala zada s kartou v ruce...verim ze ted uz si zase vyklidnena, a hozena do pohody. Btw nevim jestli jsem to tu psala Denan mel prirustek 300g na 4 mesicce, priso mi to malo, ale nejak se v tom nikdo nstoural :nevim: Barus netrapte se holky, jedete dobre :potlesk: :hug: My si dali konecne po roce svatebni cestu s detmi s sebou...mno bylo to bozi. V nedeli mel Maty narozky, tak jsme to slavili ve stredovekym stylu, holky je mu 12..to snad neni mozny, ja jsem uplne na mekko :andel:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...