Zpět na web

  • načítám...

20200530_070814.jpg

Ahojky vsem :mavam: jdu si pro radu, test na prvni fotce je ze soboty (ms jsem čekala patek/sobota) a druhy test je z dneška.. Myslíte, že sílí? Nevím, jestli už volat na gyndu nebo ještě čekat, jestli bude dál sílit? Pořád nějak nemůžu uvěřit, že by to fakt vyšlo :think: Děkuji všem za reakce :hug:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...