IMG_20200525_164242.jpg
No krásně vám rostou. :srdce: Ten náš ďábel měl 3 měsíce před týdnem a je to teda taky zvědavec vysmátej. Občas je to protiva, ale když má dobrou náladu, tak se chechtá celý den. :mrgreen: Zítra nás čeká očkování, tak mám teda doceka strach jak to snese. :(
- Autor: Postižená_princezna
- Vloženo: 02.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána