Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200525_164242.jpg

No krásně vám rostou. :srdce: Ten náš ďábel měl 3 měsíce před týdnem a je to teda taky zvědavec vysmátej. Občas je to protiva, ale když má dobrou náladu, tak se chechtá celý den. :mrgreen: Zítra nás čeká očkování, tak mám teda doceka strach jak to snese. :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...