Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200604_213436.png

Holky tak Saška se rozhodla ze otaceni preskoci, do toho se ji nechce, asi ji to nebavi :nevim: kdyz ji schovavam hracku tak se otoci, ale jinak nema duvod, sama od sebe, jen tak, se proste neotoci. :nevim: Zato jsem ji dnes chytla, jak jde na kolinka, parkrat zaperuje a zase padne na brisko :mrgreen: *Příspěvek upraven 04.06.20 v 21:37*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...