Zpět na web

  • načítám...

26ba8006bfe00b04883f570fd6c78bbe.jpg

[citace] **"@Bubla Bůčková":https://www.emimino.cz/profil/bubla-buckova/** píše: Už jsem rezignovala a nosím jen culík. Tohle mi přijde alespoň jako účes, když tam dole koukají vlasy. Rozpuštěné bych to mít nemohla respektive bych žehlila a používala sponky, ale to můžu i teď. [/citace] řekni, že chceš prostříhané mikádo a protenčené, pokud máš hrubé vlasy...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...