Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200609_063502.jpg

Dobré ráno :( Holky potřebuji poradit, kolem ledna/ února mi zarostl nehet, tak jsem jela na chirurgii a vytrhli mi cca půlku. No a včera ráno mě začal bolest, málo ale bylo to takové nepříjemné a večer to začlo bolet jako čert, když jsem šla spát, musela jsem si vzít ledový pytlík abych usnula jak v tom škubalo a teď ráno žádná změna bolí sám od sebe a když sáhnu mám pocit jako bych v něm měla střepy ???? mohl zarůst znova? Nebo jen infekce? Mám ho žhaví.. Ale z čeho a jak takhle z ničeho nic :( :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...