Mohl zarůst za den zarůst nehet?

38
9.6.20 06:44

Mohl zarůst za den? Nehet

Dobré ráno :(
Holky potřebuji poradit, kolem ledna/ února mi zarostl nehet, tak jsem jela na chirurgii a vytrhli mi cca půlku. No a včera ráno mě začal bolest, málo ale bylo to takové nepříjemné a večer to začlo bolet jako čert, když jsem šla spát, musela jsem si vzít ledový pytlík abych usnula jak v tom škubalo a teď ráno žádná změna bolí sám od sebe a když sáhnu mám pocit jako bych v něm měla střepy ???? mohl zarůst znova? Nebo jen infekce? Mám ho žhaví..
Ale z čeho a jak takhle z ničeho nic :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3929
9.6.20 07:34

Vypadá to zase zanícené. Nestříhala sis nehty? já na tohle taky trpěla. Nooo vždy když jsem si blbě stříhjala nehty, nebo zastříhla (zatrhla) kužičku už to jelo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.6.20 09:59

@Veru1987 právě že nestříhala, z ničeho nic  8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
9.6.20 10:24

@Nituš a to jak to máš dorýpané to je pozůstatek z toho února? Nehty máš strašně na krátko. Chtělo by to pedikerku, která tento problém umí řešit a předejít spoustě komplikacím. Hlavně by tě naučila, jak správně nehty upravovat. Není to útok, ale ani ten lak na nehty není vhodný. Pokud jsi přelakovala nedorostly nehet, tak jsi tomu taky nepomohla. Rovněž nevhodné obutí umí takto zneřádit nohy. Celkově mám pocit, že máš prsty nateklé a nehty takové umačkané a deformované. Bolet z ničeho nic to klidně může, ale ten útlak tam byl už delší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.6.20 20:14

@Trojlístek
Ano takhle to mam z toho února, strihala jsem jednou od té doby, ale jen ten kousek co nevytrhli už byl hodně velký nad bříško.
A moje prsty jsou bohužel takové už od mala jak říkáš ty " nateklé a deformované":) hlavně mám malou nohu 35.. mám takhle baculate i ruce :srdce: :lol:
Nemyslím že by byli utlačovane, nenosim malé boty, podpatky..od února jsem doma a nosila jsem jen bačkory.. nechápu že ze dne za den to začlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.6.20 20:15

Jinak jsem dnes byla na chirurgii, zatím mi to namazali a řekli když to nepřeje tak ve čtvrtek vytrhnutí, že tam asi něco zbylo :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
10.6.20 13:00

@Nituš mám stejně velkou nohu. Jednou se mi stalo co tobě a potom to mělo několikrát náběh. Až pedikerka mě naučila, jak takové nohy, potažmo nehty ošetřovat. Ve čtvrtek držím pěsti a pokud to nedopadne, opravdu doporučuji zácvik. Může se to opakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama