Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200608_081448.jpg

Ahoj holky, tak jsem tu zase po 2 dnech.. včera poslední očkování Prevenaru 13.. měl 3 kvůli nedonošenosti...a pořád usměvavý. :) Ale po 10 dnech přikrmů v poledne a večer kaše mi přibral 320 g na 8250 g :person_facepalming: to už nebude můj knedlíček, ale pořádný knödl jestli to takhle půjde dál :joy:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...