IMG_20200612_100415.jpg
Já se zkusím přiživit. Na kryté lodžii mám levanduli. Má poupata, ale těm začaly padat a černat hlavičky, co s tím? Předloni mi totéž udělaly smilky. :( Ty tedy zahynuly úplně.
- Autor: Brontik
- Vloženo: 13.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána