IMG_20200613_204035.jpg
Malá dnes taky, jsou jí dva a pořád lítá, na rovině na beton bez kraťasů. Jen jsem omyla, nastříkala dettolem a větráme, zítra už to bude lepší ;) pak to trochu namažu tím hojivým bepanthenem asi nebo tím hemagelem, čerstvé dvě hodinky :mrgreen:. Vy to máte teda horší ale pálit to bude asi stejně. Nám už to teď natéká... Tak hezké hojeni ;)
- Autor: pajulinkaa
- Vloženo: 13.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána