Co s tím? Rozbitá kolena

Anonymní
13.6.20 18:34

Co s tím? Rozbitá kolena

Ahoj, co dělat s takhle pomlacenejma kolenama? Stále s toho teče ten zlutej az skoro oranzovej hnus :nevim: díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3799
13.6.20 18:36

Ty jo. Pěkný… Já bych ledovala. Jinak si nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
13.6.20 18:39

Vymyt, vystříkat desinfekci, a nechat větrat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
13.6.20 18:50

Odesinfikovat (např. Jodisol/Peroxid vodíku nebo čímkoliv jiným), pak jestli máte doma např. Betadine mast, tak natřít. Přes to ideálně nějakou mřížku typu mastný tyl nebo Inadine (aby se nepřilepila náplast) a zalepit náplastí. Takhle to udělat cca dva dny po sobě, a pak až to bude lepší, tak nechat volně dýchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5041
13.6.20 19:15

Rozhodně bych neprikryvala ničím. vymýt, desinfekce.
Nic víc.
Až se udělá strup tak mazat čímkoliv, at se neudělá jizva a strup a snadno odpadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
13.6.20 19:49

Ty jo, co se stalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14810
13.6.20 20:09

Já tipuju pád na inlajnech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 20:20

@stinga to bohužel ne… Pád na rovině :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.20 20:25

Spíše zákopnuti o nic při pomalé chůzi v pevných botách na zámkové dlažbě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5388
13.6.20 20:42

Malá dnes taky, jsou jí dva a pořád lítá, na rovině na beton bez kraťasů. Jen jsem omyla, nastříkala dettolem a větráme, zítra už to bude lepší ;) pak to trochu namažu tím hojivým bepanthenem asi nebo tím hemagelem, čerstvé dvě hodinky :mrgreen:. Vy to máte teda horší ale pálit to bude asi stejně. Nám už to teď natéká… Tak hezké hojeni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
14.6.20 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, co dělat s takhle pomlacenejma kolenama? Stále s toho teče ten zlutej az skoro oranzovej hnus :nevim: díky za rady

Dejte na to Alfasilver sprej - neštípe a krásně to zhojí ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10323
14.6.20 09:51
@Hanka-L píše:
Dejte na to Alfasilver sprej - neštípe a krásně to zhojí ;) :palec:

Tak zrovna u toho si říkám, že už ho nikdy nepoužiju. Udělá se vždy velký strup a je pak velká jizva. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
14.6.20 09:55
@Sára 1 píše:
Tak zrovna u toho si říkám, že už ho nikdy nepoužiju. Udělá se vždy velký strup a je pak velká jizva. :nevim:

Fakt? :nevim: U nás vždy maximální spokojenost :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10323
14.6.20 12:04
@Hanka-L píše:
Fakt? :nevim: U nás vždy maximální spokojenost :think:

No já si právě říkám, jestli to je tím přípravkem nebo nějakým problémem naším. Jak často to strikas? S něčím to kombinujes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
14.6.20 12:31
@Sára 1 píše:
No já si právě říkám, jestli to je tím přípravkem nebo nějakým problémem naším. Jak často to strikas? S něčím to kombinujes?

Ránu omyju vodou, pokud to situace dovolí, tak zlehka osuším. Sprej protřepu, nastříkám, přebytečný prášek zlehka sfouknu, takže na odřenině zůstane tenká vrstvička. Dávám cca 2*denně, podle potřeby a stavu asi 2-5 dní. Když už se vytvoří jakoby strup, tak už dále neaplikuji Alfasilver, ale mažu Cica-krémem. :palec: Za mě je tenhle sprej fakt super záležitost, ale chápu, že každému vyhovuje něco jiného ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama