em.jpg
Jezevčík bez PP by byl celkem dost hazard a risk.. je to svéhlavička.. jinak tu bez PP dostaneš sodu, hele, já mám taky jorku bez PP čistokrevnou, prostě z domácího chovu kousek od nás (žádná množka) - našla jsem tehdy kontakt na bazoš. cz... a máme k tomu křížence šedého pudla z útulku (ten je teda dokonalý miláček :mrgreen: ) i když dospělý pes z útulku je opravdu velká odvaha..nám se vyplatilo :srdce: přišlo mi to správné... život bez psa si neumím a ani nechci představit.. ;) před tím jsem měla 13let obr zlatého retrívra s PP a stejně měl dysplazii kyčelních kloubů.. pokud chce člověk jen mazlíka, tak se PP prostě přeceňuje, ale nehodlám se tu hádat s davy pobouřených žen, které z poloviny ani psa nemají :mrgreen: pokud ale trváš na kavalírovi a nechceš zvážit dát domov nějaké opuštěné psí nešťastné dušičce, tak jedině napsat maily všem chovným stanicím a hodit se do pořadníku... *Příspěvek upraven 15.06.20 v 21:54*
- Autor: Lucy75
- Vloženo: 15.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána