old-people-wearing-funny-tshirts-4.jpg
Jinak aby to bylo více k tématu, tak u nás v ulicích jsem zase až tak nic extra na lidech neviděla, když už, tak spíš taková ta typická trapná trička s nápisy, co se dají koupit ve stánku na každé pouti či městských slavnostech :think: Ale ať je sranda, tak ještě přikládám jednu takovou pěknou dvojku :lol:
- Autor: Katy91
- Vloženo: 15.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána