Zpět na web

  • načítám...

old-people-wearing-funny-tshirts-4.jpg

Jinak aby to bylo více k tématu, tak u nás v ulicích jsem zase až tak nic extra na lidech neviděla, když už, tak spíš taková ta typická trapná trička s nápisy, co se dají koupit ve stánku na každé pouti či městských slavnostech :think: Ale ať je sranda, tak ještě přikládám jednu takovou pěknou dvojku :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...