Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200619_134102.jpg

Ahoj, mám na vás dotaz. Beru toto magnesium a dneska se mi stalo že mi jeden prášek spadnul na stůl a odtud se odrazil přímo synovi (21mesicu) mezi hračky. Prášek zanechává bílé stopy, tak kde jsem něco viděla jsem utřela vlhcenými ubrousky Napadlo mě ale jestli by třeba byl přímo u těchto prášků problém kdyby to syn olízl nebo nedej bože sněd ????, nějak mi to nejde z hlavy :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...