IMG_20200601_111134.jpg
Ahoj! Tak nám už také byli tři měsíce a jsem na vážkách, zda příkrmy zavádět už po čtvrtém měsíci - prý je to dobré z hlediska alergii, na druhou stranu proč si ještě neuzit ten luxus pouze kojit (čas, finance...)... No asi se rozhodnu až to bude aktuální a jestli se bude u krmení cukat jako dneska, tak je to jasny :-D
- Autor: Cernamamba
- Vloženo: 19.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána