IMG_20200624_142244.jpg
"@Verysek7":https://www.emimino.cz/profil/verysek7/ ahojky zítra jdu k doktorovi skrze umělé, když jsem jim volala že jsem asi těhotná tak mi termín nechaly tak pochybuji že uvidím to co ty ale moc bych si to přála, když uz je to zázrak nad zázraky tak aby se nám taky udrzel :dance: :oops: už mám čárky i na citlivosti 25 tak snad tk vypadá dobře uvidíme co zítra no ( ten co je sám je dnes tedy středa ráno a tam co jsou dva je světlejší neděle odpoledne a pod jim pondělní ráno, ale přijde mi že od pondělí už to není takoví posun :?) já vím jsem magor ale nemohu tomu uverit
- Autor: Naomi14
- Vloženo: 24.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána