IMG_20200628_164757.jpg
"@Ba-stet":https://www.emimino.cz/profil/ba-stet/ Baru ta je prekrasna, ty mas tak krasy dite jako ona je jak panenka :srdce: "@Coccinella":https://www.emimino.cz/profil/coccinella/ koupila jsem takovy ten plazovy v kauflandu, zadna pecka...mam jednu hnusnou fotku tak poslu aspon tu :mrgreen: "@Lamicka2016":https://www.emimino.cz/profil/lamicka2016/ na tu zacpu zkus i ovesny vlocky, a naky ty stavicky svestkovy hruskovy. Ja mela ten magnosolv na to tvrdnuti bricha, kdybys chtela jeste mi zbyli pytlicky od Cocci tak mohu poslat dal kdybys chtela :) e bricho taky nerostlo dlouho, ono najednou vyskoci az se budes divit kde se najednou vzalo, uzivej si to Lamicko :hug:
- Autor: Payus
- Vloženo: 29.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána