046D2673-601A-4C28-8CBA-9A855A82CDDF.jpeg
Dobrý den, nevím čemu už mám věřit 22.6. Jsem měla hcg 17,33 na ultrazvuku nic těhu tes taky nic, za týden jsem šla znovu na hcg a měla jsem před tím už dva testy pozitvní jeden ten lepší to mi ukázalo 1-2 a obyčejný test mi ukázal slabší čárku, tak jsem šla znovu po týdnu na hcg to už bylo 173 na druhým hcg jsem byla 29.6. 30.6. Jsem byla na gyndě a byla tam vidět malá černá tečka gynekolog mě objednal na další kontrolu 10.7. a bylo to o dost větší, ale řekl mi že to neroste tak jak má a sám on se mě zeptal zda je to větší a já říkám že ano a o dost tak mi řekl že jsem nejspíš otěhotnila v dobu kdy jsem měla dostat menstruaci což bylo 14.6. která už nebyla. Podle mých posledních měsíčku se vůbec nedá řídit, protože bych byla už 7+6 což nejsem, naposledy mi řekl že jsem 4+2 ale včera mi řekl, zase něco jiného takže mi odebral znovu krev tu budu vědět v Pondělí a v Úterý bych měla jít znovu na krev a v Pátek na kontrolu.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 11.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána