20200621_194821.jpg
"@MiliKuu":https://www.emimino.cz/profil/milikuu/ Daník už má 3 nahoře i 3 dole :mrgreen: zatím naštěstí teda celém v klidu, tak jsem zvědavá pak na špičáky a stoličky :roll: "@Jitule K":https://www.emimino.cz/profil/jitule-k/ neboooj, ono to všechno přijde. Heleď třeba Daník sedět začal fakt pomalu ze dne na den 8o takže on pak bude najednou skok a budeš koukat :lol: a je taky moc krásný :srdce: "@Payus":https://www.emimino.cz/profil/payus/ rošťák to je pěknej no :mrgreen: nejlepší, když se ho snažím uspat a on kouká takhle (viz foto) :lol: já mu taky kousky nabízím. Tak nějak to střídám. Ale včera mi už snědl 80g oběda s kouskama, tak jsem měla docela radost :mrgreen:
- Autor: kocourek88
- Vloženo: 12.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána