20200719_105450.jpg
"@Eliška026":https://www.emimino.cz/profil/eliska026/ to bude dobrý :hug: chce to čas ono se to zlepší, fakt jsi měla hodně oocytů k odběru. Od "@sharkac":https://www.emimino.cz/profil/sharkac/ jsem po odběru dostala radu, hodně pít a jíst spoustu bílkovin. Viz. screen z chatu. Jinak, bude se to každým dnem lepšit a s ms už zapomeneš, že jsi na něčem byla a budeš jen počítat dny do ket. :kytka: ta ms byla i pro mě zásadní na odvodnění a spadla jsem cca s 3 kily. Popřípadě o tom promluvit s doktorkou, zda nedá něco na bolest. Jinak vyšetření tě čeká pouze ultrazvuk, ket dle diskuze nám určovali každé jinak :nevim: ale už žádná taková stimulace, jen tabletky, já brala estrofem. ;) Drž se. A pokud můžeš odpočívej.
- Autor: Asky
- Vloženo: 19.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána