Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200720_171850.jpg

Tady se nekdo snazi si sednout... A musim se pochlubit, chodime s Denisem takovy mensi tury...za mesic jsme natapali 80km holky ja vam mam takou radost. Naposled jsme hledali poklad s Kvidem..to je hra od Albi...kdo nezna, vrele doporucuju, bavilo to uplne vsechny a na konci huraaaaa poklad. Cocci myslim ze Pavlik by byl nadsenej. Je to rozdeleny na kraje, a ja musim rict ze me to pohltilo :dance:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...