Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2020-07-24-20-16-24-190_com.android.chrome.jpg

[citace] **@Anonymní** píše: Ahoj mám 13 denní holčičku a poslední 3 dny se mi přes noc budi co 20 min někdy co půl hodinky a někdy i co 1 hoďku, vždycky vydržela spát i 2 až 3 hoďky a to vždycky prebalim nakojim a odřihne dám ji do postýlky a vrtí se je nevrlá :? Nevíte čím to je? Už jsem uvažovala že mám hladové nebo nesite mléko a smolku ma žlutou a teď hnědo žlutou. A čím mažete své novorozence? Mě doktorka řekla že nechce videt abych používala na malou olejicky a krémy, pry mam koupit indulonu nebo vazelinu ???? co vy na to? A co jste davali své holčičce na pipinku? Moje mala je celá červená i prdelku i konečniček davala jsem zasip trochu pomohl ale doktorka říkala že vyšel s mody že mám davat masticky mame doma bepanthen ale me přijde že ji nezabírá, pak i sudocrem ale je to takové divné, při utirani ji to strašně pálí protože u toho pláče. Jsem prvorodička. Budu věčná za každé info dekuju moc [/citace] Nepouzivas nahodou vlhcene ubrousky? Doporučuji je nepoužívat, schovej sinje na úklid a kup si medvidek Eone, da se trosku olejicku do lahvicky, naredi se vodou a pak strikas na prdelku a stiras jemnymi kapesnicky z krabicky a nebo perlanem, ktery můžeš prat. Pouzivej bavlnene zinky, ktere namocis do teple vody a prdelku krasne omyjes, pak osusis a docistis tim medvidkem, ktery zanechava ochranny film. Mam tri deti a nevim prakticky, co jsou to opruzeniny. Mazání doporucuji weledu a v nejhorsim případě, kdyz nic nepomaha imazol z lekarny, ten se smi jen krátkodobě. https://www.emimino.cz/zkusenosti/produkty/eone/medvidek-myci-olej-na-zadecky/

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...