IMG_20200726_173925.jpg
My dovolenkujeme v Polsku. Počasí nic moc, dneska jsme se poprvé koupali - pátek i sobota zataženo, déšť, zima. Cestou z večeře jsme opět solidně zmokli. Ale ty jejich wafle... :srdce:
- Autor: Oneilka
- Vloženo: 26.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána