Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200726_173925.jpg

My dovolenkujeme v Polsku. Počasí nic moc, dneska jsme se poprvé koupali - pátek i sobota zataženo, déšť, zima. Cestou z večeře jsme opět solidně zmokli. Ale ty jejich wafle... :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...