Zpět na web

  • načítám...

C496401F-2179-429C-AC4A-6BA4FBD05088.jpeg

Holky, puvodne jsem nechtela uz vubec testovat, ale na krev jdu ve stredu a rekla jsem si, ze uz chci aspon vydechnout a proste nestresovat se... takze tady muj posledni test, ktery jsem mela doma :heart:️ Jsem 12.den po ET

  • Autor: LBL
  • Vloženo: 27.07.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...